Česká marketingová společnost v Médiích

O činnost České marketingové společnosti (ČMS) projevují sdělovací prostředky zájem již od začátku devadesátých let. Představitelé společnosti jsou hosty v České televizi na různých rozhlasových stanicích a informace o její činnosti zveřejňuje především odborný tisk. Zájem je prakticky o všechny aktivity, o soutěž Marketér roku, výsledky výzkumu postojů české veřejnosti k reklamě - ČEŠI A REKLAMA i charitativní a další akce pro veřejnost.

V posledních letech se ČMS stala aktivní i na sociálních sítích, kde je důležitým zdrojem informací pro své členy a veřejnost. Sociální média jsou dalším prostředkem, jak sdílet informace o činnosti ČMS a komunikovat s veřejností.

Na sociálních sítích jako LinkedIn, Facebook a Instagram pravidelně sdílí novinky, události a informace o probíhajících aktivitách.

Sledujte nás na webu a těchto sociálních sítích, abyste zůstali informováni o našich aktuálních aktivitách, událostech a novinkách v oblasti marketingu. Vaše podpora a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité!

Podívejte se na některé mediální výstupy z historie i současnosti.