Archivy ČMS

Za více než 30 let naší činnosti se nám podařilo posbírat spoustu zajímavých textů, obrázků a informací, o které jsme se s vámi dělili prostřednictvím internetu. Využijte níže uvedené odkazy a nahlédněte do historie.

Nejstarší dochovaný archiv webových stránek ČMS se datuje do roku 2002. Stránky tehdy vznikaly ve spolupráci s firmou Visual Agency, která v té době zároveň zajišťovala výrobu časopisu Marketing & Komunikace. Kompletní archiv časopisu od prvního ročníku 1993 až do současnosti najdete v samostatné sekci Časopis.

Víte, že…

  • Web ČMS je již od roku 2003 archivován Národní knihovnou ČR v rámci projektu Webarchiv, který je veřejně přístupný na internetu?
  • Odborná knihovna ČMS disponuje v současnosti několika stovkami odborných marketingových publikací a její základ tvoří odborné tituly v angličtině, které nám darovali kolegové z American Management Association při jejich přátelské návštěvě již v roce 1992?
  • Kromě účasti na všech aktivitách a projektech mohou členové České marketingové společnosti také pravidelně publikovat své příspěvky ve čtvrtletníku Marketing & Komunikace, vycházejícím již od roku 1993 až do současnosti?

Web ČMS 2002-2011

Zobrazit on-line archiv

Web ČMS 2011-2018

Zobrazit on-line archiv

Web ČMS 2018-2024

Zobrazit on-line archiv

Časopis M&K 1993-2024

Zobrazit on-line archiv

Webarchiv Národní knihovny ČR

Zobrazit on-line archiv