Nejen vínem jsou živy dámy z LWC

   Více...


LWC téměř letní

   Více...


Jak chutná víno s jarním vánkem

   Více...


LWC - pokračování v roce

   Více...


VÁNOČNÍ VEČÍREK LADY WINE CLUBU

   Více...


Podzim - čas kvalitních vín v LWC

   Více...


LWC vítá podzim

   Více...


Není test jako test, nejlepší je vinný

   Více...


LWC zahajuje další ročník

   Více...


LWC - v jednom

   Více...


Babí léto v LWC

Letošní podzim se vydařil. Léto se sice moc neukázalo, ale zářijové, krásně prosluněné dny to všem vynahradily. Babí léto bývá ve znamení vinobraní a na to nezapomínají ani členky Lady Wine Clubu. Jejich setkání koncem měsíce (29.9.2016) doplnil a ozdobil stálý a vřele vítaný host, moderátor, básník, estét a vyznavač chutného moku Karel Voříšek.

Vinařství VINSELECT MICHLOVSKÝ osobně zastoupené paní ing. Lenkou Michlovskou připravilo mimořádně zajímavou degustaci, ze které si všichni přítomní odnesli nejen uspokojené chuťové buňky, ale i dobrou náladu a optimistické pohledy na začínající podzim a blížící se zimní čas.

Poslední týden v říjnu byla na pořadu dne moravská bílá vína ze znojemské oblasti ze sklípku pravidelného hosta LWC pana Romana.

Hostitelka a majitelka Blbýho (dobrýho) místa paní Věra Škodová, kde se už tradičně tato setkání pořádají, i prezidentka ČMS paní Jitka Vysekalová mohly mít z vydařené akce jen velkou radost.

září

01  11  

12  03  

06  08  

02  

04

05  

09

07  

14  

15


říjen

8  3  

2  6 

5  1
Aprílové LWC
Březnový poetický LWC

   Více...


LWC není jen tajemná značka

   Více...


LWC v barvách podzimu

   Více...


LWC na jaře nezahálí

   Více...


LWC vesele do roku

   Více...


Nadělování v LWC

   Více...


Říjnové setkání v LWC

   Více...


LWC se chystá na prázdniny

   Více...


LWC, jaro a Francie

   Více...


LWC - ocenění oceněného

   Více...


LWC - dva muži před ženským publikem

   Více...


Únorové LWC

   Více...


Lady Wine Club

Lady Wine Club oslovuje svým programem ženy, které mají zájem o zajímavé a kvalitní informace o víně, životním stylu, umění byznysu, či hledají dobrou společnost. LWC nabízí zajímavá setkání s vínem, ale i prezentace různých produktů a služeb pro ženy, kulturní program, networking a vybraným produktům uděluje označení Lady Wine doporučuje. Členkou klubu se může stát každá žena nad 18 let, čestnými členy se mohou stát i vybraní muži.
Prezidentkou Lady Wine Clubu je Jitka Vysekalová. Pozvání na klubová setkání dostávají všichni členové ČMS. 
LWC v čase předvánočním

   Více...


Podzimní těšení s LWC

   Více...


Lady Wine Club po prázdninách

   Více...


Setkání před prázdninami

   Více...


LWC - aprílové malování

   Více...


LWC - otevřený klub nejen pro dámy ČMS

   Více...


LWC ve znamení německých lahodných vín

   Více...


Lady Wine Club dvakrát

Večer plný překvapení Na pravidelném neformální setkání  se poslední středu v listopadu sešly přítelkyně LWC, vína i krásných setkávání v hojném počtu, aby společně oslavily Mikuláše i Ježíška a popřály si vše, co si lze přát do Nového roku. Jitka Vysekalová  kromě lásky a radosti popřála i dostatek humoru „jako ochranného štítu moudrých“, neb ho zřejmě budeme všichni  potřebovat.  Krásnými písněmi provázel celý večer chorvatský hudebník Lukas.  Bohatou ochutnávku osmi vzorků vín připravil pan Zdeněk Míka z vinařské firmy Winetrandeu. Nejvíce bylo oceněno víno Vicar´s Choice Merlot. S výrobky oslí farmy i jejím provozem seznámil přítomné dámy pan Jiří Kovář a zároveň je na farmu pozval.  Na závěr si všichni přítomní rozdali dárečky, které „nastartovaly“ kouzlo Vánoc. Krásný večer Vám připomínáme malou fotoreportáží.      Ochutnávka začala.  Pohled téměř celkový      A hudba hrála všem  Jitka i Jana hodnotí      Dámy pozorně poslouchají  Pochutnala si i Dáša     Na koho   Více...


Kvalitní argentinská vína mezi námi

   Více...


Víno na konci měsíce

   Více...


Lady Wine Club tentokrát pestrobarevně

   Více...


Bohatý program Lady Wine Clubu

Dámy se opět sešly poslední středu měsíce února na Blbym místě, kde ochutnaly tentokrát slovenská sudová vína, která jsou stáčená ve Vinohrátkách, takže   Více...PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague