Ohlasy na letošní soutěž Marketér roku

   Více...


Česká marketingová společnost vyhlásila oficiální výsledky jubilejního . ročníku soutěže Marketér roku

   Více...


Profesor Ing. Gustav Tomek, DrSc. získal nový titul

   Více...


Delfín–Marketér oslaví deset let

   Více...


Marketér roku

Marketér roku 2014 - soutěž vyhlášena

MARKETÉR ROKU JIŽ PODESÁTÉ

Přihlaste své kandidáty do soutěže!

Česká marketingová společnost
vyhlásila desátý jubilejní ročník soutěže o Marketéra roku. Tentokrát za rok 2014. Vyhlášení této významné odborné i společenské události, proběhlo ve slavnostní předvánoční atmosféře v rámci zasedání Hlavního výboru České marketingové společnosti na Novotného lávce v Praze 1 dne 17.12.2014. Slavnostního aktu se za Českou marketingovou společnost zúčastnili prezidentka společnosti doc. Jitka Vysekalová a viceprezident – předseda poroty soutěže prof. Gustav Tomek. Tradičně podpořil vyhlášení soutěže svým osobním sdělením prof. Philip Kotler, osobnost světového marketingu.

Jedním z hlavních cílů České marketingové společnosti je podpora marketingu jako nezbytného faktoru rozvoje a konkurenceschopnosti naší ekonomiky. Mezi cestami k jeho dosažení získala významnou roli soutěž o Marketéra roku, která vstupuje již do desátého ročníku. Přihlášené projekty se především hodnotí z pohledu inovativnosti, efektivnosti, rozvoje metod a principu marketingu včetně dodržení etických a dalších předpokladů. Souběžně probíhá soutěž Mladý delfín pro vysokoškoláky oborů zaměřených na marketing.

Uzávěrka přihlášek je 15. dubna 2015. Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků se koná 21. května 2015 v Divadelním klubu Lávka na Novotného lávce v Praze 1. 
Marketér roku - soutěž vyhlášena

   Více...PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague