Nejen vínem jsou živy dámy z LWC

Víno je lahodný mok. Pije se po celý rok, ale na podzim má jeho konzumace mimořádný půvab. Nejen, že zraje v těžkých bobulích, které zdobí naše stoly a ovlažují žaludky, ale mění se také ve zlatý, rudý či růžový nápoj, který přináší od nepaměti potěchu značné části civilizovaného světa.

Víno je krásné, ušlechtilé, a takový by měl být i jeho konzument. U pánů snad stačí přirozené vlastnosti a vizáž, ale dámy jsou na tom maličko jinak. Aby správně pozvedly číši, potřebují k tomu hned několik nezbytností. O patřičném oděvu není třeba hovořit, ale co boty, kabelky, šperky? Samozřejmě, že se o nich diskutuje při každém setkání, ale moci si na ně sáhnout a dokonce i koupit, to je jiná! Tentokrát se to poštěstilo na setkání dam z Lady Wine Clubu ve středu 17. října na oblíbeném Blbym místě. Přišly tam především proto, aby mohly ochutnat mimořádná toskánská vína, která jim zasvěceně představil jejich velký znalec pan Bronislav Chovan, ale pozornosti žádné z nich neunikla prezentace krásné drobné bižuterie a keramických výrobků. Neodolaly jim ani dirigentky večera Jitka Vysekalová v roli prezidentky LWC a Věra Škodová, které dobré Blby místo patří.

4  1

6  16 

2  17 

12  10

9  11


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague