LWC téměř letní

Ne, nebyl to žádný čaj o páté, ani správné Kaffee Kuchen, jak by se mohlo z přiložených záběrů zdát. Šlo o zcela regulérní Lady Wine Club s řádnou dávkou lahodného moravského moku. Ke zmatení (ale jen chvilkovému) mohly vést kosmetické produkty firmy GERnétic, jejíž zástupkyně, na slovo vzaté kosmetické odbornice, přivedla paní Andrea Trčková. Jejich snahou bylo inspirovat každou z příslušnic něžného pohlaví, jak se cítit krásně a v pohodě každý, byť i všední den. Rohlíčky z alginátové masky byly sice primárně určeny jako osvěžovače očního okolí, ale odvážným byla ve finále povolena i jejich konzumace. Nu což, zkusit se má všechno. Možná druhotně posloužily jako osvěžovač útrob. A zajímavá byla i kombinace s vínem, ke kterému pronesl osvěžující slova přítomný ing. Jaroslav MACHOVEC, ředitel VINAŘSKÉHO FONDU.
Netřeba snad ani dodávat, že se losovalo a také vyhrávalo. A že za tím vším stály čelní dámy LWC, ctěné paní Jitka (Vysekalová) a Věrka (Škodová).
Nevšední podvečer, dobré pochutnání i popití, skvělé celkové osvěžení. Byla středa (28. 6. 2018) a bylo toho třeba, Další podobná bude totiž až někdy koncem září. A to je z perspektivy dnešních dnů pěkně daleko!

4

3

12

5 

14

13 

6 

11

9

10 

7 


PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague