Aktivity ČMS na veletrhu Reklama, Polygraf

logo 2013V netradičním termínu - 14.-16. května 2013 na netradičním místě - v areálu PVA EXPO Praha - Letňany se konal tradiční veletrh Reklama, Polygraf, který každoročně pořádá agentura MIP a na němž je pravidelným garantem doprovodného programu Česká marketingová společnost.

Nejinak tomu bylo i letos. Kromě vlastního stánku, kde se odborní návštěvníci mohli dovědět o zaměření činnosti ČMS proběhly diskuse u dvou kulatých stolů na témata Reklama jako barometr ekonomiky (moderátorka Jitka Vysekalová) a Když měníme značku (rebranding) - moderátor Jiří Mikeš. V rámci doprovodného programu seznámil profesor Tomek přítomné s průběhem příprav soutěže Marketér roku 2012 a v závěru dopoledne se pak uskutečnil křest knihy Velký slovník marketingových komunikací, kterou vydalo nakladatelství Grada a na které spolupracovali špičkoví odborníci z řad členů ČMS. Veletržní půda také přivítala zástupce regionálních klubů ČMS, kteří si měli jako vždy při setkání s kolegy co povídat.

01 06
03 02
04 05

Součástí veletrhu je každoročně také soutěž Duhový paprsek, v jejíž porotě zasedala i prezidentka ČMS Jitka Vysekalová. Na slavnostním večeru byla kromě jiných ocenění také vyhlášena cena České marketingové společnosti. Získala ji firma Neony Sign a.s. BOA DESIGN za inovativní využití klasické neonové technologie.

 02  03 01
     

PARTNEŘI
 


2011 © Česká marketingová společnost, Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, tel/fax: 221 082 395, info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz. Tvorba stránek: Visual Agency Prague